MYWIGS

Tato malá firma se specializuje na prodej, úpravu a opravu paruk ze SYNTETICKÉHO MATERIÁLU. Kvalita těchto paruk, ale není nijak špatná naopak je to velmi dobrá volba pro lidi, kteří rádi mění svou image či rádi experimentují s barvami a střihy. Jednoduše můžete být na každou příležitost jiná osobnost. Dále také zajišťujeme služby jako konzultace, střih či styling přesně na míru podle Vašich potřeb. Snažíme se vždy udělat maximum pro Vaší spokojenost. Jsme profesionálové proto jsme si jisti, že v tomto ohledu Vám dokážeme poskytnout dostačující množství informací o našich produktech a komfortně se o Vás postarat tak aby jste odcházeli s úsměvem na tváři. 

Jedná se o firmu na prodej a úpravu syntetických paruk, nikoliv o výrobu ani o výrobu na zakázku.

Paruky jsou ze syntetického materiálu, přesněji ze specifického typu kankalonu, který lze tepelně zpracovat do 150 stupňů celsia, což znamená , že můžete paruku stylingovat a přetvářet podle svého. Paruky se prodávají o hustotě 220-230 g tzn. velmi husté. Především se dlouhé paruky prodávají v délce 50-55 cm a krátké střihy po ramena standartně 30-35 cm. Nicméně je zde možnost si nechat paruku ostříhat podle vlastních představ, stačí si pouze sjednat konzultaci kde vyřešíme veškeré podrobnosti.

Naše firma nemá dlouhou historii, jsme tu celkem nově, napříč tomu se snažíme dělat svou práci precizně a Vám tak nabídnout jen ty nejlepší produkty a služby. Jakýkoli problém nebereme jako problém a vše vyřešíme hladce a rychle. Proto se neváhejte na cokoli zeptat, naše zákaznická podpora Vám Vaše dotazy ochotně zodpoví.