PRESENT VOUCHER FULL SERVIS

3 000,00 Kč
S DPH

Dárkový poukaz tzn. "full servis" . Tento poukaz zahrnuje úvod do světa paruk se vší parádou. V ceně voucheru máte paruku dle vlastního výběru, čepičku pod paruku a hřeben na paruku.

Počet

  • Ochrana Ochrana
  • Zboží doručujeme Českou Poštou. Doručení běžně trvá 1-2 dny. Na Slovensko pak 3-5 dní. Zboží doručujeme Českou Poštou. Doručení běžně trvá 1-2 dny. Na Slovensko pak 3-5 dní.
  • Pokud si přejete Vrátit zboží kontaktujte nás na email, nebo telefonicky. Zboží můžete vrátit do 14 dní od zakoupení, neporušené a nenošené. Pokud si přejete Vrátit zboží kontaktujte nás na email, nebo telefonicky. Zboží můžete vrátit do 14 dní od zakoupení, neporušené a nenošené.

Pokud nevíte jakou paručku vybrat obdarovanému, mám tu pro Vás volbu a tou je tento dárkový poukaz. Tento poukaz můžete zakoupit online s tím, že Vám jej do Vánoc zašleme v krásné dárkové obálce, nebo jej můžete zakoupit v našem show roomu Gata Hair (adresa Hybernská 1012/30, Praha 1, 11000). Součástí poukazu je výběr paruky podle vlastního výběru, čepička pod paruku a k tomu hřeben na paruky. Poukázek je omezené množství proto neváhejte a přijd'te dříve než bude vyprodáno. Krásné svátky Vaše MyWigs

PRESENT VOUCHER FULL SERVIS
24 ks

Mohlo by vás také zajímat