KattyK- Patricia Orange

3 500,00 Kč
S DPH

Světle zrzavá revoluční paruka bez odrostu

Počet
Poslední kus skladem

  • Ochrana Ochrana
  • Zboží doručujeme Českou Poštou. Doručení běžně trvá 1-2 dny. Na Slovensko pak 3-5 dní. Zboží doručujeme Českou Poštou. Doručení běžně trvá 1-2 dny. Na Slovensko pak 3-5 dní.
  • Pokud si přejete Vrátit zboží kontaktujte nás na email, nebo telefonicky. Zboží můžete vrátit do 14 dní od zakoupení, neporušené a nenošené. Pokud si přejete Vrátit zboží kontaktujte nás na email, nebo telefonicky. Zboží můžete vrátit do 14 dní od zakoupení, neporušené a nenošené.

REVOLUČNÍ NOVINKA

Tato paruka se v zásadě liší od ostatních především tím, že je háčkovaná až na temeno hlavy což znamená, že pěšinka je mnohem přirozenější a můžete tvořit francouzské copánky, culíčky apod. bez omezení. Vlasy jsou tvořené z kvalitnějšího syntetického vlákna future fibre, které snese vyšší teplotu při tepelné úpravě -až 200 stupňů, tolik se necuchá a déle vydrží krásné a zářivé jako pravé vlasy. Další výhodou a změnou od standartních paruk jsou baby vlásky které taktéž podpoří přirozenější vzhled. Délka vlasů je 55cm a hustota 180%. Síťka na této paruce je i zezadu na krku pro ty, kteří by chtěli svou paruku zafixovat lepidlem ještě pevněji. 

KattyK- Patricia Orange
1 Položka

Mohlo by vás také zajímat